Зареєструвати декларацію відповідності тепер можна онлайн

Дата: 02.09.2021 15:40

Міністерство економіки України та Державна служба України з питань праці спільно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Реєстрація декларації є однією із найбільш запитуваних з переліку адміністративних послуг, що надаються Держпраці.

Управління Держпраці у Чернівецькій області  нагадує: для того, щоб отримати цю послугу необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки (my.gov.ua) та замовити послугу через персональний кабінет за посиланням:  https://bit.ly/3hmD7EN.

Це не вимагає у суб’єктів господарювання використання чи встановлення додаткового програмного забезпечення.

Запровадження реєстрації декларації в електронному вигляді є першим кроком цифровізації усіх адмінпослуг Держпраці.