Футбольний турнір на базі Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ступенів

• 496

21 жовтня 2021 року, на базі Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ступенів, відбувся футбольний турнір до Дня захисинка та захисниці України, Дня козацтва, а також річниці з Дня відкриття футбольного поля. Між командами закладів Конятинської ТГ проводилося змагання: 4-8-их класів (дівчата) та 5-9-их класів (хлопці). Розпочався турнір з урочистої частини, пізніше вже відбувся і сам турнір. Дівчата Довгопільського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів вибороли І місце, ІІ місце - дівчата Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ступенів,і почесне ІІІ місце - дівчата Конятинського ОЗЗСО. Серед юнаків, дещо інша картина: І заслужене місце зайняли - хлопці Яблуницького ЗЗСО, ІІ місце - футболісти Довгопільського ОЗЗСО, і ІІІ місце посіли хлопці з Конятинського ОЗЗСО. Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами. Всім гарно дякуємо за активну участь і надалі рухатися у такому ж напрямку. До нових зустрічей та перемог!