РОБОЧИЙ ВІЗИТ ОКСАНИ ПОРОХ, ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ МАКСИМА ЗАРЕМСЬКОГО

Для забезпечення дітей Довгопільського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів: оздоровчого розвитку, дозвілля, занять фізичною культурою та спортом, для впровадження здорового способу життя триває будівництво сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.  Нині робітники викопали траншеї, змонтували дерев’яну опалубку та заливають бетонну суміш по периметру поля. На наступному етапі, який розпочнеться наступного тижня, будівельники очистять майданчик від ґрунту та влаштовуватимуть основу для штучного покриття.

Велика шана і вдячність народному депутату України Максиму Валентиновичу за можливість реалізації соціально-економічного проекту для довгопільчан. Голова Конятинської територіальної громади Олексій Скрипчук висловлює щиру подяку за підтримку: «Ми приділяємо основну увагу дітям нашої високогірної громади. Прагнемо, щоб хлопчики й дівчатка займалися різними видами спорту, музикою, художнім й театральним мистецтвом. Тому висловлюю щиру вдячність Максиму Валентиновичу, який допомагає нам реалізовувати масштабні та коштовні ініціативи. Сподіваюся, що наш народний депутат підтримуватиме горян й надалі, втілюючи у реальність й інші важливі задуми», - зазначив голова громади.