РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ У КОНЯТИНСЬКІЙ ТГ, ЗАВДЯКИ МАКСИМУ ВАЛЕНТИНОВИЧУ ЗАРЕМСЬКОМУ

Як важливо працювати в оптимальних умовах, в яких не лише зберігається здоров’я працюючих, а й створюються передумови для підтримання високого рівня працездатності та досягнення великих цілей. Цього року в адміністративній будівлі Конятинської сільської ради, що є центром високогірної громади Буковини, розпочався поетапний ремонт службових кабінетів. Сільський голова Олексій Скрипук дбайливо ставиться до виконавчого комітету Конятинської територіальної громади, саме по проханню  голови громади Олексія Скрипчука  народному депутатові України Максиму Валентиновичу - допомогти замінити вікна в приміщенні. На ці цілі за сприяння депутата сільська рада отримала 200 тис. грн субвенції на соціально-економічний розвиток.

Наразі триває тендерна процедура. До кінця року заплановані роботи будуть реалізовані. Весь виконавчий  комітет на чолі з головою Конятинської громади Олексієм Скрипчуком завдячує народному депутату України Максиму Заремському за всебічну підтримку й сприяння у реалізації проектів на теренах рідної громади.