НАРАДА ЗА УЧАСТІ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ СКРИПЧУКА ОЛЕКСІЯ ІВАНОВИЧА, ЗАВІДУВАЧА СЕКТОРУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДМИТРА ІВАНОВИЧА ФРЕЯ ТА ПРАЦІВНИКІВ ПУТИЛЬСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

21.12.2021 р. о 1100 на базі Конятинського закладу дошкільної освіти, відбулаяся спільна нарада: керівників ЗДО, ЗЗСО, медичних працівників закладів, за участю сільського голови Олексія Скрипчука, завідувача сектору освіти, культури, молоді та спорту Дмитра Фрея та працівників Путильського управління Держпродспоживслужби.

План наради

1. Щодо виконання регіонального плану заходів «Дітям Буковини – здорове харчування на 2021-2023 рр.».

2. Звіт військовозобов’язаних (термін до 31.12.2021 р.).

3. Фінансова та виробнича дисципліна.

4. Проведення новорічних та різдвяних свят.

5. Внесення змін в режим роботи закладів дошкільної освіти.

6. Про допуск сторонніх осіб в заклади освіти.

7. Про недопущення зриву навчально-виховного процесу.

8. Про надання звіту щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з усіх предметів.

9. Інше.