ПОДАРУНКИ ПІД НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ ЗАКЛАДАМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 1-4 КЛАСАМ ЗАКЛАДАМ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ВІД КОНЯТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Новий рік - особливий час, час для подарунків,  Конятинська сільська рада та ЗЕА "Новосвіт" завчасно потурбувалися про дітей закладів дошкільної освіти та 1-4-их класів закладів середньої освіти Конятинської територіальної громади та закупили 434 солодкі подарунки.