ЩИРИЙ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ВІД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ КОНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Сьогодні, 31 грудня 2021-го року, відбувся величезний вклад у розвиток та процвітання  медичної сфери Конятинської територіальної громади, - передача ключів та документів нового автомобіля для жителів громади. Хочемо висловити подяку за щирий та вагомий подарунок, співпрацю та розуміння: голові Чернівецької обласної державної адміністрації Осачуку Сергію Дмитровичу, голові Національної служби здоров'я України Гусак Наталії Борисівні,  першому заступникові голови Чернівецької ОДА Ковалюку Богдану Івановичу, заступниці голови Чернівецької ОДА Ісопенко Ірині Юльянівні, директору Департамента охорони здоров'я Чорному Олегу Васильовичу. Вітаємо з прийдешніми святами, бажаємо Вам міцного здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за натхненну, самовіддану працю та віру у майбутнє нашого гуцульського краю. Господь Бог сторицею віддячить Вам за  таку підтримку і розуміння - подароване нам!