ПРОВЕДЕННЯ КАМПАНІЇ "ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ" У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ, ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ КОНЯТИННСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до розпорядження Конятинської сільської ради від 11 квітня 2022 року №36-р "Про проведення кампанії "За чисте довкілля" в закладах освіти та культури Конятинської сільської ради" закладами освіти та культури проведена кампанія “За чисте довкілля”. Усі установи Конятинської територіальної громади взяли активну участь у даній кампанії з метою підвищення рівня громадської активності та соціальної відповідальності за дбайливе ставлення до навколишнього середовища.Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашої громади, нашого рідного краю та нашої рідної держави!