Щира подяка народному депутатові України Максиму Заремському!

25.06.2022 р., на просторому шкільному подвір’ї с. Довгопілля Конятинської територіальної громади, з’явився спортивний майданчик зі штучним покриттям. Саме за сприяння народного депутата України Максима Валентиновича Заремського з державного бюджету було виділено 1,5 млн. грн. на даний об'єкт. Голова громади Олексій Скрипчук та жителі Конятинської територіальної громади завдячують Максиму Заремському за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади, всебічну підтримку, взаєморозуміння та гарну співпрацю. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за майбутнє наших дітей та молоді. Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити  і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваше щире і чуйне серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог пошле Вам міцного здоров’я, радості і щастя!