Вижницький районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО БАТЬКІВ

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Особливу занепокоєність викликає загибель дітей у різних надзвичайних ситуаціях. Як свідчить статистика, мають місце випадки дитячого травматизму від випадкових механічних удушень, необережного поводження в будинку, нещасних випадків, пов’язаних із транспортом, під час пожеж, необережному поводженні на воді.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Не дозволяйте їм користуватися сірниками та запальничками! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводжені з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками.

А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що безпека наших дітей залежить тільки від нас самих!

Вижницький РВ ГУ ДСНС