ЩИРІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Шановні освітяни Конятинської територіальної громади!
   Щиро вітаю вас з професійним святом! Висловлюю сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі - вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Саме на плечі освітян лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога в великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді,вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові виховують педагоги в юних жителів нашої громади. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою. Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Тож бажаю вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і гарних результатів своєї праці!

З повагою Андріана ДОБРОДІЙЧУК!