Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі!

Обґрунтування

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

На порталі Уповноваженого органу з питань закупівель 28.11.2022 року оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів ( з особливостями) на закупівлю товару:  Котел твердопаливний тривалого горіння  за ДК 021:2015 44620000-2-Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі, ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-28-001902-a.

Найменування замовника – Конятинська сільська рада.

Процедура закупівлі – відкриті торги (з особливостями).

Предмет закупівлі – товари.

Вимоги до предмета закупівлі:

• якість товарів повинна відповідати нормам, стандартам якісних показників і технічних вимог (ГОСТ, ДСТУ, ТУ),

• комплектність товару  повинна відповідати паспортам та умовам Договору.

• товар повинен бути новим, без ушкоджень.

• дата виготовлення –2022 рік.

• гарантійний термін на товар – не менше 12 місяців.

• товари призначені для теплопостачання приміщень адміністративної будівлі в якості основного джерела тепла.

• технічні та якісні характеристики: зазначено у Додатку № 5 до тендерної документації.

Місце поставки: Україна, 59122, Чернівецька область, Вижницький район, село Конятин, вулиця Центральна, будинок 162.

Строк поставки: до 26 грудня 2022 року.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

відповідно до бюджетного запиту за КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на 2022 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 87 100,00 грн. (Вісімдесят сім  тисяч сто  гривень нуль копійок) з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, визначені відповідно до аналізу проведених аналогічних закупівель протягом останніх років та аналізу цін на ринку, а також відповідно до розмірів видатків бюджету на зазначений товар. Необхідність проведення закупівлі зумовлена потребами адміністративної будівлі, а саме - теплопостачання приміщень в якості основного джерела тепла та на виконання завдань, покладених на Конятинську сільську раду. Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам Замовника.