Протягом грудня  2022 року працівниками Вижницького РВ та 6 ДПРЧ ДПРЗ-4 ГУДСНСУ у Чернівецькій області було здійснено профілактичне відпрацювання  житлового сектору Конятинської ТГ та Селятинської ТГ.  Фахівцями було здійснено подвірний обхід малозабезпечених, пристарілих та багатодітних родин. Вкотре наголошено жителям про необхідність дотримання  заходів пожежної безпеки під час користування опалювальними пічками та приладами опалення, електрогосподарством та електропобутовими приладами.  Увагу громадян звернуто на необережне поводження з вогнем та дитячі пустощі з вогнем, що дуже часто стають причинами виникнення пожеж у житловому секторі.  Окрім того вкотре попереджено громадян   стосовно дотримання  правил пожежної безпеки  у побуті та  в екосистемах.