Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі!

Обґрунтування

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

На порталі Уповноваженого органу з питань закупівель 13.02.2023 року оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів ( з особливостями) на закупівлю товару:  Мясо, код 15110000-2  – М’ясо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Мясо свинини (задня  частина – охолоджене) та курятини (філе, тушка, четвертина задня – охолоджене), ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-13-010351-а.

Найменування замовника Конятинська сільська рада.

Процедура закупівлі – відкриті торги (з особливостями).

Предмет закупівлі – товари.

Вимоги до предмета закупівлі Товар, що має постачатися, повинен відповідати діючим на території України вимогам до якості, які встановлюються законодавством України, та з урахуванням та дотриманням вимог ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості  харчових продуктів» (від 23.12.1997 №771/97-ВР) і Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах  затвердженою Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерством  охорони здоров’я України 17.04.2006  №298/227 (із змінами, внесеними згідно з наказом  Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України від 26.02.2013 №202/165. Товари необхідні для харчування дітей у закладах дошкільної освіти Конятинської сільської ради. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічні вимоги до нього зазначено у Додатку № 2 до тендерної документації.

Місце поставки:

Найменування установ

Адреса установ

1.

Конятинський заклад дошкільної освіти Конятинської сільської ради

вул. Центральна, буд. 151, с. Конятин

2.

Яблуницький заклад дошкільної освіти Конятинської сільської ради

вул. Головна, буд. 63, с. Яблуниця

3.

Довгопільський заклад дошкільної освіти Конятинської сільської ради

вул. Заводська, 18А, с. Довгопілля

4.

Стебнівський заклад дошкільної освіти Конятинської сільської ради

вул. Головна, буд. 71, с. Стебні

Строк поставки: до 31 грудня 2023 року.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

відповідно до розрахованої потреби закладами дошкільної освіти у даному виді товарів та бюджетного запиту за КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на 2023 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 162 152,00 грн. (Сто шістдесят дві тисячі сто п’ятдесят два гривні нуль копійок) з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, визначені відповідно до аналізу проведених аналогічних закупівель протягом останніх років та аналізу цін на ринку, а також відповідно до розмірів видатків бюджету на зазначений товар.

Необхідність проведення закупівлі зумовлена потребами харчування дітей у закладах дошкільної освіти Конятинської сільської ради.