Головне управління ДПС у Чернівецькій області Повідомлення для інформування громадськості

  • 30

Головне управління ДПС у Чернівецькій області

 

Повідомлення для інформування громадськості

 

 

 

Контактні телефони фахівців податкової служби області, які надають відповіді на запитання щодо реєстрації РРО/ПРРО

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, що для проведення розрахунків суб’єкт господарювання обирає самостійно – РРО чи ПРРО він буде застосовувати. Якщо надає перевагу ПРРО, то обирає самостійно – безоплатний ПРРО від ДПС чи комерційний ПРРО.

Консультації щодо застосування та впровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій можна отримати у фахівців податкової служби області: https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/708760.html

 

Як зареєструвати касира для програмного РРО?

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

Особа може здійснювати розрахункові операції на ПРРО з використанням електронного підпису такої особи/електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО, після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО за умови дійсності відповідного сертифіката відкритого ключа.

Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються ПРРО, вносяться до Реєстру програмних РРО на підставі поданих суб’єктами господарювання в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО.

Електронні форми повідомлень J1391802/F1391802 розміщена за посиланнями:

https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_yur.htm

https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_fiz.htm

Повідомлення можна подати, використовуючи програмне забезпечення Електронного кабінету, або будь-яке інше програмне забезпечення, наявне у суб’єкта господарювання. 

 

Буковинці можуть інформувати про факти порушення антикорупційного законодавства

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що інформацію про корупційні або пов’язані  з корупцією правопорушення та порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» необхідно повідомляти за номером (0372) 54-56-15, або надсилати на електронну адресу: [email protected] 

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у податковій службі області - завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Правоторов Дмитро.