На Буковині буде створено 380 робочих місць в рамках урядової програми єРобота

  • 63

Фото без опису

На Буковині буде створено 380 робочих місць в рамках урядової програми єРобота

 

З початку року 177 буковинців отримали позитивне рішення на отримання мікрогранту в рамках урядової програми єРобота «Власна справа». Грантові кошти допоможуть розпочати власну справу для 23 заявників, решті – 147 підприємцям та 7 юридичним особам – розширити бізнес. Загалом у Чернівецькій області заплановано  створити 380 робочих місць.

За видами економічної діяльності найбільша кількість переможців в гуртовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів – 75 осіб (42%),  у сфері тимчасового розміщення та організації харчування – 27 осіб (15%), у переробній промисловості  – 20 осіб (11%).

Програмою також скористалися 8 внутрішньо переміщених осіб, вони створять 17 нових робочих місць.

Також у Чернівецькій області двоє переможців за урядовою програмою «Грант для ветеранів». Дружина учасника бойових дій отримає кошти на облаштування «Фаст фуду» та учасник бойових дій з Глибоччини відкриє міні птахоферму.

Нагадуємо, що подати заявку за програмою урядового проєкту єРобота можна через портал Дія до 17 листопада 2023 року. Детальна інформація щодо умов програми «Власна справа» знаходиться тут.

З інформацією про урядову програму для ветеранів та їх подружжя, можна ознайомитись на порталі Державного центру зайнятості у розділі «Грант для ветеранів». Єдина умова всіх програм - це створення нових робочих місць, що сприятиме прискоренню відновлення економіки України. 

Довідково. У липні 2022 року запрацювала урядова програма «єРобота». Основною умовою отримання мікрогранту є створення нових робочих місць. Діючі та майбутні підприємці мають створити від одного до двох робочих місць в залежності від суми гранту (одне робоче місце – 150 тис.грн, два і більше - 250 тис.грн).  У 2022 році у Чернівецькій області прийнято 132 позитивних рішення щодо виділення грантових коштів в рамках урядової програми «єРобота». Загалом в області створено 279 нових робочих місць.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості