На Буковині у 2023 році отримали дозволи та працевлаштовані 88 іноземців

  • 33

Фото без опису

Описание: C:UsersInternetDesktoplogo.png

 

Державний центр зайнятості

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ

ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

 

 

 

 

6 листопада  2023 року

 

 

ПРЕСРЕЛІЗ

 

 

 

На Буковині у 2023 році отримали дозволи та працевлаштовані 88 іноземців

 

На Буковині з початку року до Чернівецької обласної служби зайнятості 43 роботодавці подали пакети документів для отримання та продовження дозволів на працевлаштування 88 іноземців. Більшість іноземних громадян прибули з Туреччини та Румунії, а також з Італії, Німеччини, Молдови і Китаю.

«На Буковині іноземці працюють сфері транспорту і перевезень, а також надають послуги з харчування», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На Буковині іноземці працюють директорами, комерційними директорами, менеджерами, адміністраторами залу, кондитерами, пекарями та кухарами, а також водіями великогабаритного транспорту.

Розмір оплати за видачу або продовження дії дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства розраховується від прожиткового мінімуму для працездатного населення встановленого законом на 1 січня календарного року, ознайомитися з ними можна на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості .

У разі втрати дозволу на застосування праці іноземця роботодавець повідомляє про це центр зайнятості, який видав такий дозвіл, подає необхідні документи та отримує безкоштовно дублікат.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy