Реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету розміщено на офіційному вебпорталі ДПС

  • 64

 

Головне управління ДПС у Чернівецькій області

 

Повідомлення для інформування громадськості

 

 

Реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету розміщено на офіційному вебпорталі ДПС

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів, які відкриті Державною казначейською службою України, розміщується в Центрах обслуговування платників податків, на офіційному вебпорталі відповідного територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

Одночасно, за принципами, визначеними п. 42 прим. 1.1 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) функціонує електронний кабінет, який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема, автоматизованого визначення рахунків для сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на поточну дату конкретного платника податків.

.

До сектору реєстрації користувачів ДПС Буковини задля отримання «електронного підпису» звернулось 793 платники

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, у січні 2024 року платники податків, які звернулись до сектору реєстрації користувачів ДПС Буковини отримали безкоштовно 793 «електронних підписи».

У податковому відомстві наголошують, електронні довірчі послуги у податковій службі можуть отримати усі без винятку суб’єкти господарювання, працівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності та фізичні особи - громадяни.

Та нагадують, «електронний підпис» від ДПС діє два роки. Кваліфікований електронний підпис має певні переваги від звичайного підпису такого характеру як: захист цілісності документа та конфіденційність. З допомогою «електронного підпису» можна без проблем працювати з усіма електронними державними сервісам. 

Щоб отримати «електронний підпис» потрібно особисто звернутися до відділення ІДД ДПС у районній або обласній податковій інспекції. При собі мати документи згідно з переліком (копії та оригінали) https://ca.tax.gov.ua/etrusted-services, заповнену заяву на отримання КЕП, а також електронний носій пам’яті (диск або флешка).

Платники податків можуть отримати довідкову інформацію щодо отримання електронного підпису у секторі реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Чернівецькій області за телефоном: (0372) 51-43-79.

До відома! Податкова служба Буковини працює за графіком: 

Понеділок – четвер: з 8 год. 30 хв. до 17 год. 15 хв.

п'ятниця: з 8 год. 30 хв. до 16 год. 00 хв. 

Перерва на обід: з 12 год. 30 хв. до 13 год. 00 хв. 

Субота, неділя – вихідний.