ОБҐРУНТУВАННЯ Технічних та якісних характеристик закупівлі Деревина дров’яна НП:ялина європейська та бук для комунальних закладів Конятинської сільської ради за ДК 021:2015:03410000-7: Деревина, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості п

  • 36

У К Р А Ї Н А

КОНЯТИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

Технічних та якісних характеристик закупівлі

Деревина дров’яна НП:ялина європейська та бук для комунальних закладів Конятинської сільської ради за ДК 021:2015:03410000-7: Деревинарозміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Конятинська сільська рада

1.2. місцезнаходження  замовника: Чернівецька обл., Вижницький район, с.Конятин, вул. Центральна, буд. 162

1.3. Код ЄДРПОУ: 04417783

1.4.  категорія замовника: 1 (п.1. ч.1. ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» юридична особа, яка забезпечує потреби держави та територіальної громади).

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Деревина дров’яна НП:ялина європейська та бук для комунальних закладів Конятинської сільської ради за ДК 021:2015:03410000-7: Деревина.

Деревина дровяна НП: ялина європейська108 м.куб.;

Деревина дровяна НП: бук – 67 м.куб.

  1. Вид та ідентифікатор плану процедури закупівлі:

відкриті торги з особливостями

UA-P-2024-02-22-001322-b

 

3. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Загальна кількість необхідного до закупівлі обсягу деревини сформована, виходячи із обсягів використання комунальними закладами Конятинської сільської ради за попередній опалювальний сезон.       

Дане призначення ґрунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе ціни на товар, податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.      

Відповідно до розрахунків вартості товару за паливну деревину, проведених у відповідності до ч. 4 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом ринкових консультацій з метою аналізу ринкової ціни на товар, з урахуванням видатків замовника, очікувана вартість процедури закупівлі складатиме 145600,00 з ПДВ. Ціна за одиницю товару перебуває в межі діапазону показників, актуальних на момент оприлюднення закупівлі, ринкових цін на деревину (деревина НП: ялина європейська та бук) на території Чернівецької області. Транспортування товару здійснюється транспортним засобом Покупця, вартість поставки не входить у склад ціни.  

Розмір бюджетного призначення: 145600,00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати показникам якості, які вказані в додатку та встановлюються законодавством України  та діючим стандартам. Разом із товаром повинні надаватися супровідні документи, що підтверджують його походження, якість, відповідність державним стандартам, обсяг товару повинен відповідати обсягу, який зазначений у накладній.         

- Технічні вимоги (не гірше): Розмір дров:

- по довжині – до 2 м;

- по товщині в діаметрі – від 16 см і більше;

- допустима вологість дров не перевищує 30%.        

Дрова повинні відповідати ТУУ-00994207-005:2018 за наступними показниками:

В дровах не допускається зовнішня трухлява гниль. Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишилися не повинна перевищувати 30 мм. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори. Обдир кори допускається. Дрова приймаються партіями. Партія належить до приймання, у разі, якщо кількість дров в виборці, яка не відповідає вимогам Замовника, викладеним вище, складає не більш як 5 %. Правила обміру та обліку - згідно ДСТУ- 4020-2 та Додатку А ТУУ-00994207-005:2018.  

Якісні та технічні характеристики товару визначені з урахуванням реальних потреб територіальної громади та оптимального співвідношення ціни та якості.

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару /послуг/  робіт - замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки вони за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають потребам та вимогам замовника.