Платники податків Буковини сплатили до місцевих бюджетів понад 53,2 млн грн податку на нерухоме майно

  • 17

Фото без опису

Фото без описуГоловне управління ДПС у Чернівецькій області

 

Повідомлення для інформування громадськості

 

 

Платники податків Буковини сплатили до місцевих бюджетів понад 53,2 млн грн податку на нерухоме майно

У першому кварталі 2024 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплатили до місцевих бюджетів Буковини понад 53,2 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року надходження зросли на більш ніж 21,6 млн грн. Збільшення надходжень свідчить про сумлінне ставлення платників до сплати податків. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Слід відзначити, що тільки у квітні платники податків перерахували до бюджету 14,8 млн грн податку на нерухомість.

У загальній сумі податку за нерухомість внесок юридичних осіб склав понад 28,1 млн грн, а громадяни перерахували до місцевої казни 25,1 млн гривень.

Податківці нагадують платникам, ДПС розроблено сервіс «Калькулятор податку на майно», який надає можливість громадянам самостійно здійснювати на вебпорталі ДПС розрахунок сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю з фізичних осіб.  

«Калькулятор для обчислення сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» розміщено на вебпорталі Державної податкової служби України https://tax.gov.ua/calculator у блоці «Е-СЕРВІСИ».  
У разі потреби для отримання додаткової інформації платники податків можуть звертатись до територіальних центрів обслуговування Головного управління ДПС у Чернівецькій області: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

 

З реквізитами рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету можна ознайомитися на сайті ДПС

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, своєчасне доведення платникам податків реквізитів рахунків для сплати податків, зборів та платежів, відкритих Державною казначейською службою України, відбувається шляхом їх розміщення в Центрах обслуговування платників податків, на офіційному вебпорталі відповідного територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://cv.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

Одночасно, за принципами, визначеними п. 42 прим. 1.1 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) функціонує електронний кабінет, який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема, автоматизованого визначення рахунків для сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на поточну дату конкретного платника податків.