ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

00149

«Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування»

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Конятинської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1

Місцезнаходження ЦНАП:

59122 Чернівецька область, Вижницький район, с.Конятин, вул. Центральна,162.

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок, вівторок, середа, четвер: 08:00 – 17:00,

П’ятниця: 08:00 – 16:00.

Обідня перерва: 12:00 – 13:00.

Субота, неділя – вихідні.

Віддалене місце роботи адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Конятинської сільської ради:

с.Довгопілля, вул.І.Миколайчука,24.

Понеділок, вівторок, середа, четвер: 08:00 – 17:00,

П’ятниця: 08:00 – 16:00.

Обідня перерва: 12:00 – 13:00.

Субота, неділя – вихідні.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

тел.+380979092890

vszn_konyatin@ukr.net

тел.+380968585870

тел.+380685371288

lucyuk1971@ukr.net

dlucyuk@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

2

Закони України

Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» від 21.11.1992р. №2811-XII (із змінами та доповненнями).

3

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ № 1751 від 27 грудня 2001р. «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям  з дітьми» зі змінами.

4

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства соціальної політики України                   від 09.01.2023 № 3 „Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги та компенсацій”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23.01.2023 за № 145/39201.

Умови отримання адміністративної послуги

5

Підстава для отримання адміністративної послуги

Настання факту встановлення опіки чи піклування над дитиною.

6

Перелік необхідних документів

Заява про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 09.01.2023 № 3 „Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги та компенсацій”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23.01.2023 за № 145/39201 (при пред’явленні паспорта або іншого документа, що посвідчує особу);

Копія паспорта;                                                                         Копія ідентифікаційного коду;

Документ, що посвідчує повноваження представника в разі подачі ним документів.

Копія рішення органу опіки та піклування або суду про встановлення опіки чи піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування;

Копія свідоцтва про народження дитини;

Довідка з місця проживання заявника про склад сім’ї (для дітей, над якими встановлено опіку чи піклування і є вихованцями дитячих навчальних закладів, що фінансуються не за рахунок бюджетних коштів, - видана реєстрації довідка, у якій зазначаються статус дитячого навчального закладу і за які кошти він фінансується, а також підтверджується факт перебування у ньому дітей); Довідки про місячні розміри пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги, що одержує на дитину опікун чи піклувальник. Якщо опікун чи піклувальник проживає за місцем проживання дитини, яка перебуває під його опікою чи піклуванням, подається довідка, видана органом праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації опікуна чи піклувальника про те, що він не перебуває на обліку як одержувач допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, і не одержує зазначеної допомоги.

7

Спосіб подання документів

Заява та документи, необхідні для призначення державної допомоги подаються особою суб’єкту надання адміністративної послуги:

-  через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади;

- посадових осіб центру надання адміністративних послуг;

поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості).*

8

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно.

9

Строк надання

До 10 днів після отримання останньої інформації необхідної для призначення.

10

Перелік підстав для відмови у наданні

У разі перебування дитини на повному державному утриманні.

Подання встановленого переліку документів не в повному обсязі.

11

Результат надання адміністративної послуги

Призначення допомоги / відмова в призначенні допомоги.

12

Способи отримання відповіді (результату)

Допомогу можна отримати через виплатні об’єкти                          АТ «Укрпошта» або через уповноважені банки, визначені в установленому порядку.

Повідомлення про призначення допомоги (відмову у призначенні) видається (надсилається поштою) одержувачу.

Начальник відділу                                                                                            Людмила КІНДРАТЯК