ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

00029

«Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої»

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Конятинської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1

Місцезнаходження ЦНАП:

59122 Чернівецька область, Вижницький район, с.Конятин, вул. Центральна,162.

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок, вівторок, середа, четвер: 08:00 – 17:00,

П’ятниця: 08:00 – 16:00.

Обідня перерва: 12:00 – 13:00.

Субота, неділя – вихідні.

Віддалене місце роботи адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Конятинської сільської ради:

с.Довгопілля, вул.І.Миколайчука,24.

Понеділок, вівторок, середа, четвер: 08:00 – 17:00,

П’ятниця: 08:00 – 16:00.

Обідня перерва: 12:00 – 13:00.

Субота, неділя – вихідні.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

тел.+380979092890

vszn_konyatin@ukr.net

тел.+380968585870

тел.+380685371288

lucyuk1971@ukr.net

dlucyuk@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

2

Закони України

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір  місця  проживання в Україні»   від  11.12.2003  №1382-IV

Закон України «Про місцеве самоврядування» 21.05.1997 № 280/97-ВР

Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI.

3

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Умови отримання адміністративної послуги

4

Підстава для отримання

адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її законного представника, представника на підставі довіреності до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Конятинської сільської ради.

5

Перелік необхідних документів

1.Паспорт громадянина України.

2.Будинкова книга (за наявності).

3. У разі звернення представником особи додатково подаються:

- документ, що посвідчує особу представника;

- документ, що підтверджує повноваження особи як представника, посвідчений в установленому законом порядку, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини – батьками (усиновлювачами).

6

Спосіб подання документів

Шляхом особистого звернення особи або її законного представника, представника на підставі довіреності до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Конятинської сільської ради.

7

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно.

8

Строк надання

У день безпосереднього подання особою або її представником документів.

9

Перелік підстав для відмови у наданні

1. Особа не подала документів або інформації, необхідних для отримання довідки.

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація.

3. За   довідкою  звернулась   особа,  яка   не   досягла  14-річного віку.

4. Заявник не зареєстрований на території Конятинської сільської територіальної громади.

10

Результат надання адміністративної послуги

Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо ), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої.

11

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або законним представником, представником на підставі довіреності.

Начальник відділу                                                                                            Людмила КІНДРАТЯК