# Тип Дата Номер Назва
1 рішення сесії
VIII скликання
22.04.2024 б/н «Рішення ХХХІ сесії»
(файлів: 1)
2 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Кусяк Михайло Федорович»
3 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Кусяк Танасій Федорович»
4 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мороз Катерині Василівні»
5 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Николайчук Роман Дмитрович»
6 проекти рішень сесії
7 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Псарюк Ганні Василівні»
8 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Псарюк Марії Іванівні»
9 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Синиця Ярославу Михайловичу»
10 проекти рішень сесії
VIII скликання
15.04.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тонієвич Михайлу Костянтиновичу»
11 рішення сесії
VIII скликання
22.03.2024 б/н «Рішення 30 сесії»
12 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Бойчук Людмилі Миколаївна»
13 проекти рішень сесії
14 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дрислюк Катерині Михайлівні замовник гр. Горюк Михайло Іванович»
15 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Дроняк Володимиру Юрійовичу»
16 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кермач Світлані Михайлівні»
17 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на громадянину Кусяк Михайло Федорович»
18 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на громадянину Малиш Володимиру Васильовичу»
19 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Малиш Ганні Іванівні»
20 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Михайлюк Дмитру Васильовичу»
21 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на громадянину Мороз Миколі Дмитровичу»
22 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на громадянину Павучек Миколі Антоновичу»
23 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на громадянці Попюк Орисі Василівні»
24 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Попюк Олександру Юрійович»
25 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Шкеул Михайлу Андрійовичу»
26 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гожді Володимиру Михайловичу»
27 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Комариці Наталія Миколаївна»
28 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Первісник Марії Василівні»
29 проекти рішень сесії
VIII скликання
11.03.2024 б/н «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо поділу земельної ділянки»
30 проекти рішень сесії

Критерії пошуку документів: