# Тип Дата Номер Назва
31 проекти рішень сесії
VIII скликання
19.02.2024 б/н «Про закріплення територій обслуговування за комунальними закладами дошкільної та загальної середньої освіти Конятинської сільської територіальної громади»
32 проекти рішень сесії
VIII скликання
19.02.2024 б/н «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Конятинської сільської ради територіальної громади на 2024 рік»
33 проекти рішень сесії
VIII скликання
19.02.2024 б/н «Про затвердження Плану Місцевого економічного розвитку Конятинської сільської ТГ на 2024 рік»
34 проекти рішень сесії
VIII скликання
19.02.2024 б/н «Про затвердження акту приймання-передачі»
35 проекти рішень сесії
VIII скликання
19.02.2024 б/н «Про передачу основних засобів на праві оперативного управління»
36 проекти рішень сесії
VIII скликання
16.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Нестору Івану Федоровичу»
37 проекти рішень сесії
VIII скликання
16.02.2024 б/н «Про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності громадянці Кусяк Орисі Василівні»
38 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Лукань Миколі Миколайовичу»
39 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Луцюк Галині Миколаївні»
40 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Луцюк Дмитро Васильович»
41 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Маковійчук Роману Юрійовичу»
42 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Механошині Ніні Іванівні»
43 проекти рішень сесії
44 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Мороз Дмитру Дмитровичу»
45 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Нестор Івану Федоровичу»
46 проекти рішень сесії
47 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Нестору Івану Федоровичу»
48 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Пилипко Роман Васильович»
49 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Первісник Парасці Іванівні замовник гр. Попович Альона Василівна»
50 проекти рішень сесії
51 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Поп’юк Денис Григорович»
52 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Рубаняк Тетяні Михайлівні»
53 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянку Тернову Марію Юріївну»
54 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тимків Юрій Юрійович»
55 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Тонієвич Орисі Юріївні»
56 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на громадянку Фудулу Олену Дмитрівну»
57 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Хрищук Василині Георгіївні»
58 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Юрнюк Петру Антоновичу»
59 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства гр.. Яблончак Василь Федорович»
60 проекти рішень сесії
VIII скликання
12.02.2024 б/н «Про передачу основних засобів на праві оперативного управління»

Критерії пошуку документів: