Про виготовлення гербових печаток

КОНЯТИНСЬКА сільська рада

ІІ сесія VІІІ скликання

РІШЕННЯ №    /20

від     грудня 2020 року                                                                                      село Конятин

Про виготовлення гербових печаток

Для здійснення повноважень старост у старостинських округах Конятинської сільської  об’єднаної територіальної громади та відповідно до Законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про нотаріат», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», рішень Конятинської сільської ради від 12.11.2020 №13-01/20 «Про утворення старостинських округів», від 12.11.2020  № 14-01Ї20 та № 15-01/20  «Про  затвердження старости Конятинської сільської ради об’єднаної територіальної громади» та керуючись статтями 14-1, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Виготовити гербові печатки Яблуницького старостинського округу, Довгопільського  старостинського округу згідно з описом (додається).

2.Гербові печатки видаються:

старості Яблуницького старостинського округу - гербова печатка Яблуницького старостинського округу;

старості Довгопільського старостинського округу – гербова печатка Довгопільського старостинського округу.

3.Покласти персональну відповідальність за збереження та використання гербової печатки Яблуницького старостинського округу на старосту Яблуницького старостинського округу Гавюка Ігора Юрійовича, гербової печатки Довгопільського старостинського округу - на старосту Довгопільського  старостинського округу Кусяка Михайла Федоровича.

4.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський  голова                                                                     Олексій СКРИПЧУК

до рішення сільської ради

від №

ОПИС

гербової печатки  Яблуницького  старостинського округу

Гербова печатка Яблуницького  старостинського округу має форму правильного кола діаметром 45мм. Краї печатки обрамлено подвійним бортиком. У центрі печатки знаходиться Державний Герб України. По зовнішньому колу від зовнішнього обрамлення зліва направо у верхньому рядку розміщується напис «*Україна Чернівецька область Конятинська  сільська об'єднана територіальна громада *ідентифікаційний код 04417783». У нижньому рядку зліва направо розміщується напис «*Яблуницький старостинський округ».

ОПИС

гербової печатки Довгопільського старостинського округу

Гербова печатка Довгопільського старостинського округу має форму правильного кола діаметром 45мм. Краї печатки обрамлено подвійним бортиком. У центрі печатки знаходиться Державний Герб України. По зовнішньому колу від зовнішнього обрамлення зліва направо у верхньому рядку розміщується напис «*Україна Чернівецька область  Конятинська рада *ідентифікаційний код 04417783». У нижньому рядку зліва направо розміщується напис  « Довгопільський старостинський округ»

Секретар сільської ради                                                      Зоя  ПАЛЯНИЦЯ

Підготувала:      Спеціаліст І категорії                                    Пелепко Т.М.