Про передачу основних засобів на праві оперативного управління без набуття права власності в заклади загальної середньої освіти Конятинської громади

КОНЯТИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІV сесія  VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я     №

червень  2021 року                                                                     село Конятин

Про передачу основних засобів на праві

оперативного управління без набуття

права власності в заклади загальної середньої освіти

Конятинської громади

Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської  ради

ВИРІШИЛА:

1. Передати майно згідно акту прийому-передачі основних засобів №2 від 2021 р. на праві оперативного управління без набуття права власності в Конятинську ЗЗСО І-ІІІ ст. навчальний корпус для підготовки водіїв (1 шт. – 43800,00 грн.).

2. Передати майно згідно акту прийому-передачі основних засобів №3 від 2021 р. на праві оперативного управління без набуття права власності в Конятинську ЗЗСО І-ІІІ ст. дровітник (1 шт. – 4520,00 грн.).

3. Передати майно згідно акту прийому-передачі основних засобів №4 від 2021 р. на праві оперативного управління без набуття права власності в Яблуницькій ЗЗСО І-ІІ ст. насос вібраційний «Тайфун-2» (1 шт. – 850,00 грн.).

4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності внести відповідні зміни в документи бухгалтерського обліку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Сільський голова                                                             Олексій СКРИПЧУК