Про затвердження актів інвентаризації земельних ділянок

Дата: 01.06.2021 12:38

КОНЯТИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

У  сесія  VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я     № -05/21

червень  2021 року                                                        село  Конятин

Про затвердження актів

інвентаризації земельних ділянок

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.34 Земельного кодексу України ,заслухавши інформацію начальника  відділу  земельних  відносин ,житлово-комунальної  власності та  благоустрою Б.Пилипко пропроведення інвентаризації земельних ділянок(випас), що розташовані в селі Плита (ур.Канчиків) ,  яким користуються гр.Прибитко Л.С.,Плегуца Д.В.,Скрипчук В.В.,

Микитчук О.  в селі  Яблуниця , розглянувши  висновок  постійної комісії  з питань  земельних  відносин ,екології , раціонального  природокористування  ,будівництва , планування ,та  комунальної  власності,  сільська  рада :

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити акти інвентаризації земельних ділянок(випас)  , що  знаходиться  в с.Плита (ур.Канчиків), в  с.Яблуниця вул.Соборна.

/Акти інвентаризації додаються ./

2.Секретарю сільської ради З. Паляниця ,начальнику  відділу  земельних  відносин ,житлово-комунальної  власності та  благоустрою Б.Пилипко відповідно внести зміни в погосподарські книги та земельно-кадастрові книги сільської ради станом на 01.07.2021 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин ,екології, раціонального природокористування ,будівництва ,планування та  комунальної власності ( Мицканюк Р.М.)

Сільський голова                                                О.  Скрипчук