Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Рильчук Ганні Дмитрівні

проєкт

КОНЯТИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

У сесія  VІІІ скликання

------------------------------------------------------------------------------------------

Р І Ш Е Н Н Я   №  - 05/21

червень  2021 року                                                       село Конятин

Про затвердження технічної  документації

із  землеустрою щодо встановлення(відновлення)

меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості)

громадянці  Рильчук  Ганні  Дмитрівні

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,ст.12,116,118,121,186-1Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ФОП Поляк Іван  Іванович №223 від  ___ червня 2021року про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки в  натурі (на  місцевості)  на  громадянку  Рильчук  Ганну  Дмитрівну , жительку  села  Довгопілля Чернівецької  області площею  0,1500  га  для   будівництва  та  обслуговування  житлового  будинку ,господарських будівель  та  споруд , яка знаходиться селі Довгопілля  вул.Прибережна,14А і межує   землями сільської  ради  (дорога), гр.Попович  Ю.В., Нагірняк  Ю.М., Рильчук  О.М, витяг з Державного земельного  кадастру про земельну ділянку ,розглянувши  висновок  комісії  з питань  земельних  відносин, екології,  раціонального  природокористування,   будівництва,  планування  та  комунальної  власності , сільська  рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити , розроблену ФОП  Поляк  Іван Івановичтехнічну  документацію  із  землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж  земельної  ділянки в  натурі (на  місцевості) громадянці   Рильчук  Ганні  Дмитрівні , жительці  села  Довгопілля Чернівецької області площею 0,1500 га; кадастровий номер -7323581000:01:002:0360 .

2.Передати у приватну власність громадянці   Рильчук  Ганні  Дмитрівні  , жительці  села  Довгопілля Чернівецької області земельну ділянку площею 0,1500га для  будівництва та  обслуговування  житлового  будинку  господарських  будівель  та  споруд   , яка знаходиться селі  Довгопілля  вул.Прибережна,14А і межує   землями сільської  ради  (дорога), гр.Попович  Ю.В.,Нагірняк  Ю.М.,Рильчук О.М, кадастровий номер - 7323581000:01:002:0360

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

питаньземельнихвідносин,екології,раціональногоприродокористування,будівництва ,планування та комунальної власності /Мицканюк Р.М./

Сільський  голова                            Олексій  СКРИПЧУК