Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мусурівському Олександру Миколайович

Фото без опису                                 проєкт

КОНЯТИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

VI сесія  VІІІ скликання

-------------------------------------------------------------------------------------

Р І Ш Е Н Н Я   № -    06/21

серпень  2021  року                                                         село Конятин

Про затвердження  проекту  землеустрою

щодо відведення  земельної ділянки  у власність

громадянину Мусурівському Олександру Миколайович

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,ст.12,116,118,121,186-1Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ПП «Кедр»  №151     від  липня 2021 року про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки наданої у  власність площею  0,0454 га   громадянину Мусурівському Олекмандру Миколайовичу жителю  села Конятин  Вижницького району  Чернівецької області  для  будівництва  та  обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель  і  споруд, яка знаходиться в селі  Конятин  вул. Центральна  і межує із землями сільської  ради (дорога), гр.. Пелепко В.М.  гр.. Прибитко О.М. на  підставі витягу з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку від 15.07.2021р. № НВ- 1815876362021,  розглянувши   висновок  постійної  комісії  з  питань земельних відносин, екології, раціонального   природокористування,   будівництва,   планування, та  комунальної  власності, сільська  рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити , розроблений ПП «Кедр»  проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   у власність громадянину Мусурівському Олександру Миколайович, жителю  села Конятин  Вижницького району  Чернівецької області,  кадастровий номер- 7323582000:01:001:0178.

2.Передати у приватну власність  земельну ділянку  громадянину Мусурівському Олександру Миколайовичу, жителю  села Конятин Вижницького  району  Чернівецької області  площею 0,0454 га  для   будівництва  та  обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  та  споруд    і межує із землями сільської  ради (дорога), гр. Пелепко В.М., гр.. Прибитко О.М.., кадастровий номер-7323582000:01:001:0178.

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

Питань земельних відносин, екології, раціонального природокористування, будівництва, планування та комунальної власності /Мицканюк Р.М./

Сільський  голова                                   Олексій  Скрипчук

Проект даного  рішення  опубліковано на  дошці оголошень    серпень   2021 року