Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наданої у власність громадянину Малишу Юрію Олексійовичу

КОНЯТИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

VI сесія  VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я   № -6/21

серпень  2021 року                                                              село Конятин

Про затвердження  проекту землеустрою

щодо відведення   земельної   ділянки

наданої  у  власність   громадянину

Малишу Юрію Олексійовичу

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,ст.12,116,118,121,186-1 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ФОП  Поляк Іван Іванович №304  від  ___липня 2021 року про затвердження  проекту землеустрою  земельної  ділянки площею  0,0100 га  наданої  у власність  громадянину   Малишу Юрію Олексійовичу ,  жителю села Конятин  Вижницького  району Чернівецької  області для  будівництва індивідуального  гаража, яка знаходиться селі Конятин, вул..  Центральна  і межує із землями сільської  ради  (дорога), землями ДП СЛАП Карпатський, землі сільської ради, згідно витягу з Державного земельного кадастру від 15.07.2021р. №НВ-1815876362021, розглянувши  висновок  постійної   комісії з питань земельних відносин, екології, раціонального природокористування, будівництва, планування та комунальної власності витяг з Державного земельного  кадастру про земельну ділянку, сільська  рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою, розроблений  ФОП Поляк Іван Іванович на  земельну  ділянку  надану  у власність на  громадянину Малишу Юрію Олексійовичу, жителю   села Конятин  Вижницького  району Чернівецької області  площею 0,0100 га; кадастровий номер - 7323582000:01:002:0115.

2.Передати у приватну власність  земельну ділянку  громадянину Малишу Юрію Олексійовичу, жителю села Конятин   Вижницького  району Чернівецької області  площею 0,0100 га для будівництва  індивідуального  гаража , яка знаходиться селі Конятин  вул. Центральна   Вижницького   району  Чернівецької області  і межує  із  землями сільської  ради  (дорога), землями ДП СЛАП Карпатський, землі сільської ради, кадастровий номер - 7323582000:01:002:0115.

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

питань земельних   відносин,  екології, раціонального природокористування, будівництва   ,планування та комунальної власності /Мицканюк Р.М./

Сільський  голова                                    О.  Скрипчук

Проект даного рішення опубліковано на  дошці оголошень  серпень    2021 р