Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наданої у власність громадянину Кермачу Павлу Дмитровичу

Дата: 10.08.2021 16:20

проект

КОНЯТИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

VI сесія  VІІІ скликання

__________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я   № -06/21

серпень  2021 року                                                              село Конятин

Про затвердження  проекту землеустрою

щодо відведення   земельної   ділянки

наданої  у  власність   громадянину

Кермач Павлу Дмитровичу

Керуючись п.34 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,ст.12,116,118,121,186-1 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання ФОП  Поляк Іван Іванович №221  від  ___липня 2021 року про затвердження  проекту землеустрою  земельної  ділянки площею  0,0100 га  наданої  у власність  громадянину   Кермачу Павлу Дмитровичу,  жителю села Довгопілля  Вижницького  району Чернівецької  області для  будівництва індивідуального  гаража, яка знаходиться селі Довгопілля, вул..  Федьковича Ю.  і межує із землями сільської  ради  (дорога), землями ДП СЛАП Карпатський, гр.. Луцюк В.Я., на підставі витягу з державного земельного кадастру від 12.05.2021р № НВ-6315352012021,  розглянувши  висновок  постійної   комісії з питань земельних відносин, екології, раціонального природокористування, будівництва, планування та комунальної власності витяг з Державного земельного  кадастру про земельну ділянку, сільська  рада:

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою, розроблений  ФОП Поляк Іван Іванович на  земельну  ділянку  надану  у власність  громадянину Кермачу Павлу Дмитровичу, жителю   села Довгопілля  Вижницького  району Чернівецької області  площею 0,0100 га; кадастровий номер - 7323581000:01:002:0359.

2.Передати у приватну власність  земельну ділянку  громадянину Кермачу Павлу Дмитровичу, жителю села Довгопілля    Вижницького  району Чернівецької області  площею 0,0100 га для будівництва  індивідуального  гаража, яка знаходиться селі Довгопілля  вул.Федьковича Ю.   Вижницького   району  Чернівецької області  і межує  із  землями сільської  ради  (дорога), землями ДП СЛАП Карпатський, гр.. Луцюк В.Я. кадастровий номер - 7323581000:01:002:0359.

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

питань земельних   відносин,  екології, раціонального природокористування, будівництва   ,планування та комунальної власності /Мицканюк Р.М./

Сільський  голова                                    О.  Скрипчук

Проект даного рішення опубліковано на  дошці оголошень  серпень    2021 р