ОГОЛОШЕННЯ, ЩОДО РОБОТИ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Сьогодні, 5 листопада о 11.00 год., відбулася зустріч сільського голови Конятинської сільської ради Скрипчука Олексія,  завідувача сектора освіти, культури, молоді та спорту Фрея Дмитра з батьками учнів ЗЗСО.

Результати зустрічі:

1. Розглянуто заяву - звернення батьків, щодо продовження навчального процесу в закладах освіти громади з 8.11. 2021 року.

2. Подано доручення голові сільської ради Скрипчуку Олексію, завідувачу сектора освіти, культури, молоді та спорту Фрею Дмитру та начальниці Яблуницької амбулаторії Безиль Лесі Миколаївні:

- подати підтверджуючу довідку, щодо моніторингу захворюваності серед учасників закладів освіти та працівників закладів;

- до завершення робочого дня: подати рішення  та повідомити керівників закладів, а також батьків, щодо роботи закладів середньої освіти з 08.11.2021